OD ZÁŘÍ 2016 ZÁŘÍME I NA KOPCI 😉

Za podpory Evropských sociálních fondů a Operačního programu Zaměstnanost zahajujeme od 1. 9. 2016 provoz zařízení péče o děti předškolního věku od 2 do 7 let, provozované na základě živnostenského oprávnění.

Vzhledem k spolufinancování z Evropských sociálních fondů je finanční spoluúčast rodičů stanovena na jednotnou cenu 3000,- Kč za měsíc.

Cílem projektu je rozšíření služeb péče o dítě v MŠ září a zlepšit tak podmínky pro zaměstnanost žen s dětmi. V neposlední řadě je cílem projektu, pomáhat rodinám při sladění osobního a pracovního života.

Spolu s láskyplným respektujícím přístupem a podnětným prostředím jsme se zaměřili především na to, aby děti trávily  co nejvíce času ve volné přírodě. Proto jsme  pro ně připravili kromě „kameného“ zázemí v ulici Cidlinská 2/8, Liberec 15, také zelenou maringotku postavenou na kopci ve Starém Harcově, kde skoro dávají lišky dobrou noc.

Stejně jako v naší mateřské škole je u nás samozřejmostí respektující individuální přístup  (na 1 pečovatelku max 6 dětí), divadlo, zpěv, tanec, joga, tvůrčí dílničky, logopedickou prevence a hlavně veliký kopec zábavy a legrace.

Těšíme se i na VÁS.

Podmínkou docházky je alespoň jeden rodič, který je zaměstnaný/OSVČ/studující/na ÚP.

Pokud máte zájem o docházku, neváhejte nás kontaktovat +420 736 420 020